KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11332547
nr 1133 2547
Rudolf Carlborg
(1892-1963), Sverige
Blandteknik, Rudolf Carlborg, middagsinteriör, signerad, 1946,35x32
Rudolf Carlborg, svensk bildkonstnär född 1892, död 1963.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 19:56:35
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Rudolf Carlborg
Läs mer om Rudolf Carlborg